ABONAMENTY

Przygotowaliśmy dziewięć zróżnicowanych programów. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego – odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

Dieta postojowa

Oferta, którą przygotowaliśmy na ten trudny obecny czas. To zestawy trzech posiłków. Wybierz odpowiednią dla siebie kaloryczność: 1100 oraz 1400. Dostarczamy codziennie na terenie Katowic - świeże, smaczne i pełnowartościowe. Zostań w domu, a gotowanie zostaw profesjonalistom.

FIT

Chcesz, aby Twoja dieta była lekkostrawna i odpowiednio zbilansowana? Prowadzisz aktywny tryb życia i chcesz się zdrowo odżywiać oraz dbać o sylwetkę? Dieta FIT jest dla Ciebie! Program FIT to posiłki oparte na chudym mięsie, bogate w warzywa, kasze i makarony. Catering dietetyczny stanowi doskonałe rozwiązanie dla tych, którym przyszło zmierzyć się koniecznością zmiany diety a tempo życia nie pozwala na samodzielne przygotowywanie odpowiednio zbilansowanych posiłków.

SLIM

Chcesz zdrowo się odżywiać lub planujesz zrzucić zbędne kilogramy? Sprawdź dietę SLIM. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, stworzyliśmy dietę zbliżoną do diety FIT, ale ograniczyliśmy do minimum słodkie posiłki.

W menu znajdziesz m.in. chude mięso oraz nabiał, czyli produkty dostarczające pełnowartościowe białko. Dieta SLIM z powodzeniem może być stosowana jako tradycyjna dieta, która pomoże w kontroli masy ciała oraz zmniejszy ryzyko wystąpienia chorób sercowo-naczyniowych. W jadłospisie nie zabraknie też produktów zbożowych bogatych w błonnik oraz warzyw i owoców. Każdy posiłek jest odpowiednio zbilansowany, a niewątpliwym walorem diety jest jej różnorodność.

WEGE

Dietę WEGE proponujemy nie tylko wegetarianom, ale także tym, którzy dopiero zastanawiają się nad wykluczeniem mięsa ze swojego jadłospisu. WEGE to catering dietetyczny bez mięsa, ale z pomysłem i ze smakiem!

W tym wariancie serwujemy ogromną porcję witamin i minerałów. W ramach programu otrzymasz zbilansowane lunchboxy o odpowiednim stosunku węglowodanów, tłuszczów i białka – bez obaw o spadki energetyczne i wszelakie niedobory. W wariancie WEGE zastąpiliśmy mięso produktami naturalnie bogatymi w białko i zdrowe tłuszcze – roślinami strączkowymi, jajami, nabiałem, tofu, orzechami i pestkami. W tej opcji również mogą pojawić się ryby.

SPORT

Trenujesz? Chcesz zbudować masę mięśniową lub zwiększyć wydolność organizmu? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco – dieta SPORT jest właśnie dla Ciebie.

Dieta skierowana jest do osób uprawiających sport oraz charakteryzujących się dużą aktywnością fizyczną, bo to przekłada się na zwiększone zapotrzebowanie kaloryczne organizmu. Dieta SPORT posiada inny rozkład makroskładników w porównaniu z naszymi pozostałymi dietami. Posiłki mają zwiększoną zawartością węglowodanów złożonych oraz pełnowartościowego białka.

Posiłki przygotowane są na bazie naturalnych, niskoprzetworzonych składników. Źródło białka stanowi drób, wołowina i wieprzowina, ryby oraz jaja i przetwory mleczne. Dieta SPORT bazuje również na pełnoziarnistych produktach zbożowych – kaszach, makaronach, ryżu. Dodatek stanowią świeże warzywa i owoce oraz bardzo istotne w zdrowym stylu żywienia – odpowiednio dobrane tłuszcze.

LACTOSE FREE

Dieta LACTOSE FREE skierowana jest do osób z problemami trawiennymi, które mogą być spowodowane nietolerancją laktozy lub białka kazeinowego (mleka krowiego). Przygotowaliśmy jadłospis wykluczający wszystkie produkty mleczne.

GLUTEN FREE

Dieta GLUTEN FREE skierowana jest do osób, u których istnieje podejrzenie nietolerancji glutenu lub chcą go ograniczyć w znaczący sposób. W tej diecie posiłki przygotowujemy z wykorzystaniem produktów bezglutenowych. Należy pamiętać, że przygotowane przez nas posiłki są pozbawione glutenu w ok. 99% dlatego nie zalecamy korzystania z niej chorującym na celiakię.

LACTOSE & GLUTEN FREE

Dieta LACTOSE & GLUTEN FREE skierowana jest do osób wykazujących szczególną wrażliwość na cukier mleczny oraz gluten. Dieta łączy założenia diety bezglutenowej i bezlaktozowej, eliminując produkty zawierające te alergeny w codziennych posiłkach.

Dieta oparta jest na zbożach naturalnie bezglutenowych oraz certyfikowanych produktach bezlaktozowych. Zastosowanie tego wariantu diety eliminacyjnej pozwoli cieszyć się pełnowartościowymi i dobrze zbilansowanym posiłkami każdego dnia. Dieta LACTOSE & GLUTEN FREE skierowana jest do osób, które chcą ograniczyć spożywanie produktów zawierających gluten i laktozę. Nie jest to dieta ze wskazań medycznych.

KETO

Dieta dla osób chcących w szybki i łatwy sposób pozbyć się nadmiaru kilogramów. Dieta KETO opiera się na zredukowaniu ilości spożywanych węglowodanów i zastąpieniu ich chudym mięsem oraz tłuszczami roślinnymi. Dieta KETO to sposób odżywiania charakteryzujący się dużą restrykcyjnością oraz samodyscypliną. Dlatego polecamy stosowanie diety maksymalnie przez 4 tygodnie.

Dieta składa się z 4-5 posiłków zawierających głównie białka zwierzęce (drób, jaja, ryby) z dodatkiem warzyw i tłuszczy roślinnych w nieprzetworzonej postaci. Śniadanie to jaja w różnych postaciach, kolejne 2-3 posiłki to chude mięso z warzywami i oliwą, kolacja to przeważnie ryby i warzywa.

DETOX

Brak energii, spadek odporności, ciągłe uczucie zmęczenia? Nasza dieta DETOX pomoże Ci powrócić do równowagi. DETOX to 1-4 tygodniowy program dla osób, które pragną odkwasić, oczyścić swój organizm z toksyn oraz zrzucić zbędne kilogramy. Dieta jest proponowana osobom z mniejszą aktywnością fizyczną. Dieta składa się z 3-5 posiłków w formie płynnej (soki i zupy).

Zamów dietę dla siebie

FIT FOOD’S
FIT-FOOD’S Anna Szczotka, ul. Jarzębia 9/8, 41-800 Zabrze
Konto bankowe: 36105012141000009215705717